Політтехнологу і блогеру військова прокуратура виставила рахунок на 54 млн грн

декабря 02, 2018
Печерський районний суд заарештував до 29 січня 2019 блогера Олександра Барабошка (нік-нейм "Крус") і призначив заставу 3 млн гривень. Про це повідомили в агентстві "Українські Новини" із посиланням на повідомлення прокурора Головної військової прокуратури Андрія Філюка. Судове засідання відбувалося у закритому режимі.
Як з'ясувалося, суд частково задовольнив клопотання прокуратури та заарештував блогера на 2 місяці з заставою.
"Крус" буде перебувати під вартою до 29 січня 2019 року. Йому призначено альтернативу у вигляді застави 3 млн гривень.
Як повідомляли "Українські Новини", прокуратура просила Печерський районний суд Києва заарештувати блогера Олександра Барабошко ("Крус") заставою 6,5 млн гривень. Барабошко і політтехнологу Петрову загрожує 7 років в'язниці, суд прийме рішення в закритому режимі. Для Петрова прокуратура просить арешт із заставою 48 млн гривень.
На суд над блогером Барабошко і політтехнологом Петровим приїхали зірки шоу-бізнесу і праворадикали.
Барабошко заявив, що його побили при затриманні, а прокуратура це заперечує.
29 листопада правоохоронні органи затримали політтехнолога Володимира Петрова і блогера Олександра Барабошко за підозрою в порушенні недоторканності приватного життя заступника начальника відділу департаменту захисту Національної економіки поліції Олександра Варченка, який є чоловіком заступниці директора Державного бюро розслідувань Ольги Варченко.
Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що цивільний чоловік Варченко Олександр, який займає посаду заступника начальника відділу департаменту захисту Національної економіки поліції, нібито сексуально домагався і погрожував студентці. Сам Варченко заявив про інформаційну атаку на нього і його сім'ю.
8 листопада, студентка Бурейко подала заяву про погрози і переслідування Варченко в прокуратуру, яка відкрила провадження за фактом погроз вбивством.
Поліцейський начальник Варченко заперечував домагання до київської студентки і листування з нею.
Тим часом, дружина замішаного в секс-скандалі Варченко, призначена в.о. директора Держбюро розслідувань, допустила, що скандал з її чоловіком спрямованим проти неї. Пізніше студентка, що влаштувала секс-скандал, видалила записи і вибачилася перед Варченко, а потім зникла.

Share this

Related Posts

Previous
Next Post »