"Голос України": день президентських виборів затвердили

декабря 02, 2018
В офіційному виданні Верховної Ради "Голос України" 28 листопада опублікували постанову парламенту "Про призначення чергових виборів Президента України", пише "Укрінформ".
В оприлюдненій постанові йдеться про те, що чергові вибори Президента України призначені на неділю, 31 березня 2019 року. Ця постанова набуває чинності з дня її опублікування.
Як відомо, в умовах воєнного стану в Україні не можна проводити вибори. Саме тому Верховна Рада 26 листопада проголосувала за запровадження режиму воєнного стану на 30 днів, а не на 60. Це зробили для того, аби виборча кампанія розпочалася вчасно - 31 грудня.
Вибори Президента України повинні відбутися 31 березня 2019 року, а чергові вибори до Верховної Ради - 27 жовтня 2019 року.
Раніше "Комітет виборців України" повідомив, що в Україні вже понад 30 політиків заявили про намір узяти участь у виборах Президента 2019 року.
Верховна Рада 26 листопада ухвалила закон "Про затвердження указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" на 30 днів у 10 областях у зв'язку з агресією Росії в Азовському морі.
Також 26 листопада парламент ухвалив постанову «Про призначення чергових виборів Президента України» на 31 березня. Голова ВР Андрій Парубій 28 листопада підписав цю постанову.
Прикордонні кораблі Російської Федерації 25 листопада вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід з порту Одеса до порту Маріуполь Азовського моря. Спецпризначенці Росії обстріляли і захопили три українські кораблі у Керченській протоці. На захоплених кораблях перебували понад 20 моряків.

Share this

Related Posts

Previous
Next Post »