Великодушний Зеленський пробачив Парубію "авантюриста"

августа 11, 2020
Більше року тому, на той час спікер Верховної ради Андрій Парубій назвав новообраного Гаранта Конституції Володимира Зеленського "авантюристом" і "коміком".
"В той час, коли ми захищали Україну, він смішив коміком Путіна", - наголосив тоді пан Парубій, висловивши впевненість, що "час авантюристів" швидко завершиться.
Але, не дивлячись на те, що Андрій Володимирович продовжує розповідати, що в українській владі аферисти, голова податкової служби Олексій Любченко призначає його сестру, до речі, фігурантку корупційного скандалу, в керівництво нової податкової служби.
Днями, 4 серпня, вона стала заступником начальника головного управління у Львівській області, яке вважається чи не найбільш корумпованим.
До цього Олена Парубій працювала заступником начальника головного управління ДФС Львівської області. Тоді, щоб її призначити у керівництві ДФС Львівської області змінили штатний розпис, додавши спеціально посаду ще одного заступника.
Але через те, що сьогодні її брат не при владі, а в "опозиції" Олена Парубій може знову брати хабарі, знаючи, що їй за це нічого не буде. Адже будь-які кримінальні розслідування можна списати на "утиски опозиції".
Адже так вже було 10 років тому. Чи не хотіли б Ви, аби Вас так "утискали" всі ці 10 років?
Так, у 2010 році Олена Парубій працювала начальником управління оподаткування фізичних осіб ДПІ у Сихівському районі Львова, де її спіймали на отриманні хабаря в $2000 за НЕперевірку касових апаратів.
Був обшук. В Олени знайшли мічені купюри: 14 000 гривень (по курсу 8 гривень - 1 700 доларів) і 2 700 доларів.
Щойно Олену Парубій взяли під варту, їй стало погано, а тому повезли в лікарню. Тим часом народний депутат партії Ющенка Андрій Парубій взявся кричати про політичні переслідування опозиції Януковичем. "Прямого" телеканалу ще в помині не було, тому про переслідування говорили прямо з трибуни ВР.
Через два дні після затримання сестру Парубія відпустили. Тодішня заступниця глави АП Анна Герман в ефірі "5 каналу" так і сказала, що зробили все, щоб її випустили з-під арешту і щоб не було жодних підозр у тому, що десь є якісь намагання братові мстити сестрою.
"Тобто в АП прямо зізналися, що відпустили сестру Парубія, аби не було криків про утиски опозиції. І не важливо – винна вона чи ні", - наголосили в Telegram-каналі "Лиса правда".
Далі матеріали справи Олени Парубій передали в Генпрокуратуру, які потім дійшли до суду. Однак у суді все й померло, бо речові докази кудись дивним чином зникли.
А сама Олена Парубій була переведена в державну податкову інспекцію Галицького району Львова.
Справи пішли угору, разом із кар’єрним зльотом її брата. У квітні 2016 року Олену Парубій було підвищено до начальника Галицької державної початкової інспекції. Через рік її перевели на посаду начальника Головного управління ДФС у Львівській області. Сьогодні вона, не дивлячись на довжилезний язик брата, не тільки зберегла своє місце у "реформованій" податковій, але й одержала "дивочинний пєндєль" у кар'єрі.

Мерабі Ламазіоні, спеціально для "КомPRомат"

Share this

Related Posts

Previous
Next Post »